Zadajte svoje ISUZU používateľské meno
Zadajte heslo, ktoré je priložené k vášmu používateľskému menu.
CAPTCHA
Táto otázka je určená na overenie, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom a zabránite automatickému odosielaniu nevyžiadanej pošty.

MyIsuzu

Prečo sa zaregistrovať na MyIsuzu?

MyIsuzuMyIsuzu je vyhradený priestor, do ktorého môžeš kedykoľvek vstúpiť pomocou svojich registračných údajov. Nájdeš tam výber z obsahov portálu ISUZU Slovenská republika, ktorý bol navrhnutý na základe tvojich preferencií, tvojho profilu a tvojich vyhľadávaní. Či už si súkromná osoba, spoločnosť alebo autorizovaný predajca, v MyIsuzu budeš mať svoj vyhradený prístup k službám Isuzu.

 

Zaregistruj sa 

Staň sa súčasťou komunity Isuzu

Staň sa súčasťou komunity IsuzuPo registrácii sa staneš súčasťou komunity Isuzu, v ktorej sú nadšenci, autorizovaní predajcovia, predajcovia a dielne, aby mohli využívať služieb, ktoré sú pre nich určené. Chceš vyskúšať vozidlo alebo hľadáš servis pre svoje vozidlo? Obráť sa na komunitu Isuzu a spoločne budeme môcť uspokojiť tvoje požiadavky

 

 

Termíny? Na tie ťa upozorníme my

Isuzu TrucksUlož údaje svojho vozidla do MyIsuzu: upozorníme ťa na termín revízie a oznámime ti, kedy má tvoj autorizovaný predajca zatvorené z dôvodu dovolenky. Povedz nám, kedy oslavuješ narodeniny a dostaneš od nás darček.

Tvoje vozidlo Isuzu

Isuzu TrucksKarta tvojho vozidla Isuzu bude užitočným dokumentom, ktorý môžeš používať pre zobrazenie preukazu totožnosti tvojho Isuzu kedykoľvek a kdekoľvek sa budeš nachádzať. Ulož údaje svojho vozidla do MyIsuzu: pomôžu tebe a tvojmu autorizovanému predajcovi, aby ti mohol poslúžiť čo najlepšie.

 

Dostaneš newsletter Isuzu

O posledných novinkách vozidiel Isuzu a od najbližších autorizovaných predajcov.

 

Povedz nám, čo si myslíš

Povedz nám, čo si myslíšSpolupracuj osobne s Isuzu a s ďalšími členmi našej komunity online, zanechávaj komentáre o vozidlách a filmoch, zdieľaj správy a obsahy na tvojej sociálnej sieti. Tvoje námety nám pomôžu čo najlepšie odpovedať na požiadavky nadšencov Isuzu.